Areál je otevřen od dubna do konce října a svojí pozicí a umístěním vybízí k výletům po okolí. Můžete si u nás půjčit motorovou loď, plachetnici, rybářskou pramičku, elektrické kolo, pokud jste vášnivý rybář, můžete zkusit štěstí přímo v zátoce pod areálem. V okolních lesích je ráj houbařů, přijeďte se přesvědčit.

Aktivity přímo v našem areálu

  • Vyhřívaný bazén, tenisový kurt, kulečník, pingpong, 2x grilovací pergoly, půjčovna lodí (plachetnice, motorové lodě, pramičky), vodní nádrž Orlík – cca 200m, rybolov, houbaření
  • Dětské hřiště (trampolína, pískoviště, houpačky, prolézačky), dětský koutek

Svatby, oslavy

  • Marina Orlík nabízí komplexní služby pro Vaši vysněnou svatbu, obřadem přímo u nás v areálu, na zámku Orlík nebo třeba na parníku, přes kvalitní kuchyni a příjemné ubytování až po nerušenou zábavu uprostřed okouzlující přírody. Prostě vše na jednom místě.

Firemní akce (školení, semináře)

  • Marina Orlík nabízí ideální podmínky pro Vaše firemní akce, které můžete spojit se zábavou přímo u nás v půjčovně lodí nebo různé aktivity přímo  u nás v areálu. K dispozici máme školící místnost pro 100 osob, kde nebudete někým rušeni + k dispozici (digitální projektor, flipchart, bezdrátové připojení k wifi). Zajištění veškerého občerstvení u nás v restauraci.

Školy v přírodě

  • Pokud hledáte místo, kam vyrazit s dětmi na školu v přírodě, adaptační kurz , je pro Vás
    Marina Orlík to pravé. Děti si užijí venkovní koupání, budou mít spoustu sportovních a zábavných možností, přímo u nás v areálu. Prima budou i krásné procházky přírodou ve zdejším okolí. K dispozici učebna pro 100 osob, kde nebudete nikým rušeni.

Školy v přírodě - ceník

Ceník platný kromě července a srpna
600 Kč (ubytování, 5xdenně strava, celodenní pitný režim)
1. stupeň 750 Kč (ubytování, 5xdenně strava, celodenní pitný režim)
2. stupeň 850 Kč (ubytování, 3xdenně strava, celodenní pitný režim)
SŠ, VŠ 950 Kč (ubytování, 3xdenně strava, celodenní pitný režim)
Sleva pedagogů: na 10 žáků učitel zdarma celý pobyt, doprovod navíc (dospělá osoba) - 950 Kč (ubytování, strava)

V ceně je zahrnuto: wifi, využívání bazénu a hřiště.

Ve všech pokojích je k dispozici: lednice, tv, toaleta/sprcha, teplá voda, tepelný komfort.

Možnost objednání parníku! (zastaví u nás v Marině)

Výlety a turistika

Orlická přehrada

K nejvyhledávanějším turistickým a letním rekreačním oblastem v České republice bezpochyby patří vodní nádrž Orlík na horním toku Vltavy.

Zámek Orlík

Původně gotický hrad, později rozšířen renesančně. Po r. 1802, kdy vyhořel, byl obnoven Schwarzenbergy. V pol. 19. stol. novogoticky přestavěn.

Hrad Zvíkov

Královský hrad založený ve 13. století, renesančně upraven, od 17. století využíván hospodářsky, na počátku 19. století již zříceninou. Od r. 1840 postupně zrekonstruován z podnětu Schwarzenbergů.

Milevsko

Město Milevsko leží na Milevském potoce na hranici Táborské a Votické vrchoviny ve středním Povltaví v okrese Písek v nadmořské výšce 465 m. Je vzdáleno asi 12 km od Orlické přehrady a 20 km severozápadně od města Tábor.

Žďákovský most

Žďákovský most překlenul vltavské údolí u Orlíka nad Vltavou před necelými 40 lety. Vede po něm silnice z Milevska do Březnice. Pro turisty je dostupný několika stezkami či naučnou stezkou Zvíkov – Orlík.